Polümeersavi Soft brilliantsinine 350g, Fimo /1

Tootekood
07150STD8022-33
Laos
10,88 €
-
+
Ülevaade

Polümeersavi Soft brilliantsinine 350g, Fimo /1

Tootja: Fimo

Kategooriad: Voolimissavid

EAN: 4006608811310

See polümeersavi Soft brilliantsinine 350g toode Fimo brändilt on suurepärane valik kõigile voolimishuvilistele. Sellel saviga on mitmekülgne kasutus, olles ideaalne nii algajatele kui ka kogenud voolijatele.

Polümeersavi Soft brilliantsinine on värvilt säravsinine, mis lisab teie loovatele projektidele erksust ja sära. Selle savi pehme tekstuur muudab selle voolimiseks lihtsaks ja mugavaks.

Olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagab see savi vastupidavuse ja püsivuse. Lisaks on see lihtne kõvastada, kasutades ahju või spetsiaalset saviga kõvastamise seadet.

Polümeersavi Soft brilliantsinine 350g pakend sisaldab piisavalt savi, et saaksite oma loomingut vormida ja luua mitmeid projekte. Olgu selleks siis ehted, skulptuurid või muud kunstiteosed, see savi aitab teil saavutada soovitud tulemuse.

Avastage oma loovus ja laske sellel säraval sinisel polümeersavil oma ideed ellu viia!

Polümeersavi Soft brilliantsinine 350g on kvaliteetne toode, mida toodab tuntud bränd Fimo. See kuulub voolimissavide kategooriasse ning on suurepärane valik nii algajatele kui ka kogenud kunstnikele. Polümeersavi Soft brilliantsinine on tugev, kuid samas pehme ja paindlik. Sellel on suurepärane voolimisomadus, mis võimaldab teil luua erinevaid kujundeid ja detaile. Savi on lihtne töödelda ning säilitab oma vormi ilma pragunemise või deformeerumiseta. Brilliantsinine värv annab teie loometööle erilise sära ja elegantsi. See sobib suurepäraselt ehteid, skulptuure, dekoratsioone ja palju muud looma. Võite segada erinevaid värve, et luua unikaalseid toone ja efekte. Polümeersavi Soft brilliantsinine on loodussõbralik ja mittetoksiline, tagades teie ohutuse ja keskkonnasõbralikkuse. See on kergesti puhastatav ning ei jäta jälgi ega plekke. Kokkuvõttes on Polümeersavi Soft brilliantsinine 350g suurepärane valik kõigile, kes armastavad voolimist ja loovat käsitööd. Selle kvaliteetne koostis ja ilus värv muudavad selle ideaalseks materjaliks erinevate projektide jaoks. Lisage see oma kunstivahendite kogusse ja laske oma loovusel lennata!
Lisainfo
EAN 4006608811310
Tootja Fimo