Makseviisid

Makseviisid

Toodete hinnad Taig veebipoes on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Toodetele kehtivad ostu tegemise hetkel kuvatud hinnad. Juhul kui müügihind on toote kättesaamise ajaks muutunud, jääb jõusse tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hind.

Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna täies ulatuses Taig veebipood näidatud viisidel või lepinguline klient arve alusel järelmaksuga. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule. Juhul, kui klient valib tellimuse müüja poolt kohale toimetamise (s.t ei tule ise tellimusele järele), võib lisanduda müügihinnale teenustasu vastavalt lepinguliste pakifirmade hinnakirjale.

Taig veebipoes on võimalik tasuda pangalinkidega ( Swedbank, SEB ). Makse teostamine toimub väljaspool Taig OÜ keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.

Taig veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Lepinguline klient saab kaupade eest tasuda ka arve alusel. Kui olete lepinguline klient, siis valides makseviisiks „arve alusel“ saadetakse Teile arve koos kaubaga. Kui aga olete uus klient, saadame Teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga ettemaksu arve. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 5 tööpäeva. Kui arve kogusumma on laekunud Taig OÜ kontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneaadressile. Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu arve tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt Teie tellimuse täitmist.

Tähelepanu!

Ettemaksu arve ei ole aluseks pretensioonide esitamiseks või garantiitööde teostamiseks. Selleks on Teil vaja arvet, mille saate koos kaubaga tellimuse üleandmisel.