Polümeersavi Effect 57g läbip. lilla, Fimo /6

Tootekood
STD8020-604
Laos
2,19 €
-
+
Ülevaade

Polümeersavi Effect 57g läbip. lilla, Fimo /6

See Polümeersavi Effect on ideaalne materjal käsitööks ja loominguliseks väljenduseks. Sellel saviga on ilus läbipaistev lilla värv, mis lisab teie projektidele erilist efekti.

Savi on kerge ja lihtne vormida ning säilitab oma kuju pärast kõvenemist. See on väga paindlik materjal, mis võimaldab teil luua erinevaid kujundeid ja detaile. Polümeersavi on ka vastupidav ja ei pragune ega kahane kuivades.

See konkreetne pakend sisaldab 57g polümeersavi, mis on piisavalt suur, et luua mitu erinevat projekti. Savi on valmis kasutamiseks ja ei vaja eelnevat ettevalmistust.

Kasutage seda Polümeersavi Effect'i, et luua ehteid, skulptuure, figuure või muid loomingulisi projekte. Savi võib värvida, lihvida või kaunistada erinevate tehnikatega, et saavutada soovitud tulemus.

Olge loov ja laske oma ideedel lennata selle Polümeersavi Effect'iga!

Polümeersavi Effect 57g läbip. lilla, Fimo /6 on kõrgekvaliteediline polümeersavi, mis on spetsiaalselt loodud kunsti- ja käsitööhuvilistele. Selle savi ainulaadne lilla värv annab teie projektidele erilise ja silmapaistva ilme. Polümeersavi on väga mitmekülgne materjal, mis võimaldab teil luua erinevaid kunstiteoseid. Olgu selleks siis ehted, skulptuurid, nukud või muud loomingulised projektid, polümeersavi on ideaalne valik. Savi on kergesti vormitav ja modelleeritav ning kõvastub pärast küpsetamist ahjus, mis tagab teie tööde püsivuse ja vastupidavuse. Polümeersavi Effect 57g läbip. lilla on osa Fimo /6 sarjast, mis on tuntud oma kvaliteedi ja mitmekülgsuse poolest. See savi on väga pehme ja sileda tekstuuriga, mis muudab selle kasutamise mugavaks ja nauditavaks. Lisaks on savi kergesti segatav teiste Fimo savi toonidega, et luua lõputuid värvikombinatsioone. Kasutades Polümeersavi Effect 57g läbip. lilla, saate luua ainulaadseid ja isikupäraseid kunstiteoseid. Laske oma loovusel valla pääseda ja avastage polümeersavi võimalused! Olgu see siis kingituseks sõbrale või kaunistuseks oma kodule, see savi kindlasti rõõmustab teid oma ilu ja vastupidavusega.
Lisainfo
EAN 4006608817848
Tootja Fimo