MAKSEVIISID


Taig OÜ e-poes on tellimuse eest tasumiseks erinevaid võimalusi. Tutvuge nendega ning leidke endale sobivaim. PANGALINK. 

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. 

Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. 

Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Taig e-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte. 

Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult. 


ETTEMAKSU ARVE. 

Parim lahendus neile klientidele, kes kasutavad internetipangas koodikaarte ning kelle päevane makselimiit on seetõttu piiratud. 

Kui valite selle makseviisi, siis saadame Teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga ettemaksu arve. 

Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 5 tööpäeva ning seda võite tasuda ühekorraga või mitmes osas. Kui arve kogusumma on laekunud Taig OÜ kontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile. 

Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. 

Ettemaksu arve tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt Teie tellimuse täitmist. 

Tähelepanu! Ettemaksu arve ei ole aluseks pretensioonide esitamiseks või garantiitööde teostamiseks. Selleks on Teil vaja arvet, mille saate koos kaubaga tellimuse üleandmisel. 


50% ETTEMAKS. 

Võimalus neile, kes soovivad tellimuse eest maksta kahes osas – pool kohe ning teine pool kauba kättesaamisel. 

Koostöös Eesti Postiga pakume Teile võimalust tasuda tellimuse eest kahes osas. Pool tellimuse hinnast kuulub tasumisele pärast tellimuse kinnitamist ning teise poole tasute Eesti Posti kullerile kauba kättesaamisel. Kullerile saate tasuda nii sularahas kui pangakaardiga. 

Tähelepanu! Selle makseviisi puhul lisandub tellimuse maksumusele Eesti Posti lunatasu, mis on 0.5% kauba hinnast, kuid mitte vähem kui 1.28 Eurot. Lunatasu tuleb Teil tasuda Eesti Posti kullerile tellimuse kättesaamisel.

Näiteks: 500 Eurose ostu puhul tuleb Teil tasuda tellimuse esitamisel pool tellimuse hinnast ehk 250 Eurot ning lisaks 2.49 Eurot postikulu. Tellimuse kättesaamisel tuleb Teil tasuda teine pool tellimuse summast ehk 250 Eurot , millele lisandub Eesti Posti lunatasu 2.5 Eurot (0.5% tellimuses summast). Kokku teeb see 504.99 Eurot.

 

Vajadusel võite alati saata oma küsimused meile e-posti aadressil: taig@taig.ee