KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED.


Kuidas taotleda e-poest järelmaksu?

Loe järelmaksust lähemalt siitKas hinnad on käibemaksuga või ilma?

Kõik meie e-poes olevad hinnad on Eurodes (€) ja sisaldavad käibemaksu.Millal saan tellitud kauba kätte?

Tavapäraselt on tarneaeg 2-7 tööpäeva. Tellimuse eest tasumise ja raha laekumise järel saadetakse tellitud kaubad ELS kulleriga tellimuses märgitud aadressile. Kui märkisite kauba kättesaamiskohaks Taig OÜ poe Raplas või Paides, siis võetakse teiega ühendust ning lepitakse kokku millal võite oma kaubale järele tulla.Kas keegi teine isik võib minu tellitud kaubad vastu võtta?

Tellimus antakse tellijale üle vaid isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kui te soovite, et keegi teine isik teie eest kauba kullerilt vastu võtab, tuleb teil tellimuse esitamisel selle isiku nimi ja telefoni number kirjutada tellimuse kommentaaride lahtrisse.Kas e-poest tellides saab ka arve ja garantiitalongi?

Koos kaubaga saadetakse tellijale ka arve ja täidetud garantiitalong (seda eeldavate kaupadega). Arve ja garantiitalong on aluseks toote puuduste esinemisel garantiiremondi teostamiseks.Mis saab, kui minu poolt tellitud kaup on laost otsas?

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik tellitud tooteid kliendile saata, siis võtab e-poe töötaja kliendiga ühendust ja lepib kokku kliendi nõusolekul tellitud toote asendamise samaväärse tootega või raha tagastamise.Kuidas kuller minuga ühendust võtab?

Kaubad toimetab klientidele kätte Eesti Posti kuller, kes helistab enne kauba kohaletoomist Teile ning lepib kokku, millal on sobivaim hetk kauba üleandmiseks.


Lepingust taganemine ning toote tagastamine 

14-päevasest tagastusõigusest loe lähemalt siitPretensioonide esitamine ja garantiitingimused

Taig OÜ garantiitingimused leiate siit

 

Pretensioonide esitamise kohta lugege palun siitIsikuandmete kasutamine

E-poes kliendi poolt sisestatud ja müüjale teatavaks saanud isikuandmeid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks klientidele.

 

Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel.

 

Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad: andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), aadress (tänav, maja, korteri number, asula või linn), postiindeks, telefoninumber, elektronposti aadress, tarnimise viis, kasutatud makseviis, nõustumine Taig OÜ E-poe Kasutuslepinguga, nõustumine müügipakkumiste saatmisega elektronposti aadressil ja vabatekstina sisestatud märkused.

 

Isikuandmeid töötleb Taig OÜ, Väike-Aia 2, Paide 72711, registrikood 00000000

 

Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks kliendile, edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõtteile.

 

Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega. Andmetele on juurdepääs ainult andmeid töötlevatel isikutel. Ainult nendel on süsteemi sisenemiseks vajalik isiklik kasutajatunnus ja salasõna.